Pravidla plateb kurzovného

Zkušební hodiny a pravidla plateb kurzovného v RC Vlnka

  • Pokud se rodič rozhoduje pro aktivitu

V případě, že se rodič rozhoduje, zda je dítě schopné navštěvovat vybranou aktivitu, lze po domluvě přijít na ukázkovou hodinu. V době zápisů probíhá k vyzkoušení aktivit Týden otevřených dveří, kdy se mohou rodiče s dětmi zapojit do jednotlivých aktivit. Pokud se rodiče s dětmi pro aktivitu rozhodnou, je zkušební hodina zahrnuta do kurzovného.

  • Platba kurzovného

Klient platí převodem z účtu nebo hotově kurz v celé výši.

Pokud se klient přihlásí až po začátku pololetí, platí pouze částku dle počtu lekcí, které bude absolvovat do konce kurzu. Dovolené v průběhu kurzu nejsou důvodem k odečítání kurzovného, klienti si mohou aktivitu nahradit v jiný den nebo využít k náhradě jiný druh aktivity.

  • Omluvené lekce

Z aktivity je možné se omluvit přes rezervační systém auksys, dostupný na webové stránce https://rcvlnka.auksys.com. V tomto systému je zároveň možné vybrat náhrady. Veškeré informace potřebné k užívání rezervačního systému jsou v Manuálu na výše uvedeném webu. Náhradu je třeba vyčerpat v předplaceném pololetí.

  • Vratky kurzovného

V případě dlouhodobé hospitalizace lze kurzovné převést do dalšího období. V případě, že je klient nepřítomen a řádně omluven více než polovinu kurzu v kuse, je možné se domluvit a lekce převést do dalšího období. Pokud klient z důvodu nemoci často chybí na kurzu, je možné po domluvě s koordinátorem aktivitu ukončit a vrátit zbytek kurzovného (nevztahuje se na zameškané lekce).

V případě dotazů je možné využít úředních hodin kanceláře RC Vlnka nebo kontaktovat koordinátorku aktivit RC Vlnka Janu Solničkovou na mailové adrese rcvlnka@rcvlnka-plzen.cz nebo telefonicky na tel. čísle 774 855 134