Pravidla plateb kurzovného

Zkušební hodiny a pravidla plateb kurzovného v RC Vlnka

  • Pokud se rodič rozhoduje pro aktivitu
  • V případě, že se rodič rozhoduje, zda je dítě schopné navštěvovat vybranou aktivitu, lze po domluvě přijít na ukázkovou hodinu. V době zápisů probíhá k vyzkoušení aktivit Týden otevřených dveří, kdy se mohou rodiče s dětmi zapojit do jednotlivých aktivit. Pokud se rodiče s dětmi pro aktivitu rozhodnou, je zkušební hodina zahrnuta do kurzovného, pokud se nerozhodnou, ukázkovou lekci nehradí.
  • Platba kurzovného
  • Klient platí převodem z účtu nebo hotově kurz v celé výši. Pokud se klient přihlásí 3 a více lekcí po začátku pololetí, platí pouze částku dle počtu lekcí, které bude absolvovat do konce kurzu. Dovolené v průběhu kurzu nejsou důvodem k odečítání kurzovného, klienti si mohou aktivitu nahradit v jiný den nebo využít k náhradě jiný druh aktivity.
  • Omluvené lekce
  • Z aktivity je možné se omluvit přes rezervační systém Auksys, dostupný na webové stránce https://rcvlnka.auksys.com. V tomto systému je zároveň možné vybrat náhrady. Veškeré informace potřebné k užívání rezervačního systému jsou v Manuálu na výše uvedeném webu. Náhradu je třeba vyčerpat v předplaceném pololetí. V případě dlouhodobé hospitalizace lze kurzovné převést do dalšího období. V případě, že je klient nepřítomen a řádně omluven více než polovinu kurzu v kuse, je možné domluvit se a lekce převést do dalšího období. Pokud klient z důvodu nemoci často chybí na kurzu, je možné po domluvě s koordinátorem aktivitu ukončit a vrátit zbytek kurzovného (nevztahuje se na zameškané lekce).
  • Potvrzení o uhrazení kurzovného pro potřeby pojišťovny
  • Pro vystavení potvrzení o zaplacení kurzovného je potřeba vypsat žádost zde a odeslat ji online. Potvrzení bude připraveno do 14 dnů v kanceláři RC Vlnka. 
    V případě dotazů je možné využít úředních hodin kanceláře RC Vlnka nebo kontaktovat koordinátorku aktivit RC Vlnka Janu Solničkovou na e-mailové adrese rcvlnka@rcvlnka-plzen.cz nebo telefonicky na tel. čísle 774 855 134.