Rodinné centrum Vlnka je místo plné pohybu, učení i zábavy. Nabízíme rodinám s dětmi možnost smysluplně využít volný čas, a to formou zájmových a výchovně vzdělávacích kroužků pro děti. V naší nabídce je i Miniškolka a příměstské tábory.

Rodinné centrum Vlnka vzniklo v Plzni při organizaci MOTÝL koncem října 2004. Od 1. 7. 2015 je samostatnou organizací. Obě organizace sídlí ve společných prostorech a nadále spolu úzce spolupracují.

Mateřská organizace MOTÝL nabízí pro rodiče s malými dětmi další aktivity, které uvádíme i zde na našich stránkách. Jedná se o dopolední aktivity rodičů s dětmi, jednorázové akce, pohádkový pobyt, příměstské tábory či rozvoj a relaxaci dospělých. 

Jak to u nás vypadá?

Naše centrum poskytuje útulné zázemí pro děti i rodiče.  Aktivity probíhají v herně, malé a velké tělocvičně, výtvarné dílně a učebně. Pro volné chvíle mohou rodiče využít prostor obýváčku, který slouží jako společenská místnost s hernou pro děti. Zahrada je také určena dětem. Součástí oploceného areálu je dětské hřiště. 

Napsali o nás.

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným přístupem jako u vás.

Bára

 Syn i já jsme si zde užili spoustu zábavy a poznali nové kamarády.

Zuzana


Pohádkový pobyt byl naprosto úžasný a těšíme se na další ročník.

Jíťa