Relaxace a masáže

Relaxační masáže

Masáž je vedena zkušenou fyzioterapeutkou, vede k uvolnění celého pohybového aparátu, k odbourávání stresu a přispívá ke správnému držení těla.

Masáž zad lávovými kameny

Teplo uvolňující se z kamenů prostoupí až 3 cm pod pokožku. Masáž ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, nervozitu a stres přispívá ke zlepšení i jiných psychických problémů.

Parafínové zábaly

Parafínový zábal zjemňuje pokožku, využívá se při onemocnění drobných kloubů končetin, na zhrublou, mozolovitou, suchou nebo popraskanou pokožku rukou či nohou.

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je tělu prospěšná tím, že zrychluje metabolismus, zlepšuje celulitidu, prospívá dolním končetinám po dlouhém stání, sezení, při nižším prokrvení dolních končetin a působí proti chronickým otokům. Masážní přístroj Lympha Press Optimal, který používáme, má zdravotnickou certifikaci. Fyzioterapeut před započetím masáže uvolní uzliny na krku a také nadklíčkové a podklíčkové uzliny. O uzliny v tříslech se postará přístroj sám. Informace o přístroji naleznete na webu www.lympha-press.cz

Kdy? Individuálně domluvený čas

Kde? Žlutická 2, Plzeň

Cena? Masáže a parafinový zábal 500 Kč/60 min; 270 Kč/30 min                                  Přístrojová lymfomasáž 300 Kč/50 min; 1.900 Kč/10x50 min

Další informace poskytne Mgr. Tereza Kabourková na tel. 725 427 925, nebo e-mailu kabourkova@motyl-plzen.cz, nebo ji můžete kontaktovat přes formulář níže: