Pavla Bízková

lektorka Angličtiny pro děti


Jmenuji se Pavla Bízková. Jsem bioložka, cestovatelka, tanečnice a aktuálně maminka dvou a půl letého chlapečka Vilémka.

Momentálně jsem na rodičovské dovolené a věnuji se překladům z angličtiny a výukou jazyků.

Od střední školy jsem angličtinu aktivně používala a na vysoké škole si udělala certifikát TOEFL. Později jsem absolvovala zkoušku Cambridge. Před několika lety jsem vyučovala angličtinu v jazykové škole ve Strakonicích. Učila jsem převážně dospělé, ale také jsem vedla jeden kurz angličtiny pro děti. Tím, že mám teď sama doma malého chlapečka mě představa zprostředkování angličtiny pro nejmenší moc láká.

Anglicky hovořím plynně. Také ale chápu, že pro výuku malých dětí není tak zásadní dokonalá znalost jazyka, ale spíše umění dokázat v nich probudit nadšení. Těším se, že budu spolu s dětmi objevovat, jak na to. Budeme využívat různé hry, písničky a říkanky. Inspiruje mě nenásilný přístup učení, ale zároveň chápu potřebu děti zaujmout, aby měly hodiny smysl.

Kromě výše zmíněného se věnuji tanci. Miluji čtení a knihy vůbec. Mám ráda životní výzvy a také se v tom zmatku kolem nás snažím naučit zůstat v klidu a žít. Užívat si život.