Olga Michálková

koordinátorka a lektorka Cvičení rodičů s dětmi

michalkova@motyl-plzen.cz

+420 792 773 599 

Miluji tanec, miluji hudbu!

Tanec je pro mne přirozeným způsobem sebevyjádření, moci pohybem svého těla sdělit emoce, vyprávět příběh, zviditelnit hudbu.

Tanec mne provází celý můj život. Od tří let jsem se věnovala tanci a moderní gymnastice, později také lehké atletice. Na Základní umělecké škole jsem 13 let studovala obor klavír a tanec a také působila jako korepetitor v tanečním oddělení. Dálkově jsem při střední škole vystudovala taneční konzervatoř - Taneční Centrum Praha, obor taneční pedagog. Tanec jsem vyučovala na Základních uměleckých školách v Plzni v době svých studií a během rodičovské dovolené.

Učit tanec vnímám jako své poslání. Miluji děti a jsem šťastnou maminkou dvou nádherných ratolestí. Je úžasné sledovat, jak si malé děti osvojují pohyby, cítí rytmus, vnímají hudbu nebo Ti nejmenší rozvíjí motoriku. Vidět, jak se učí přemýšlet, jak jsou kreativní, samostatní. Jsem šťastná, když vidím po hodině spokojený úsměv dětí a jejich rodičů, radost z pohybu a malé či velké úspěchy, kterých děti dosáhnou.