Nabídka práce

MOTÝL, z.ú. nabízí volnou pracovní pozici "Lektor/lektorka skupinového cvičení rodičů s dětmi" v rozsahu až 15h týdně (0,375 úvazek)

Náplň práce:

  • Vedení skupinových cvičení rodičů s dětmi ve věku od 3 měsíců do 3 let
  • Možnost vedení dalších kroužků dle zájmů a dovedností zájemce/kyně

Očekáváme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ ideálně ve zdravotním, fyzioterapeutickém či pedagogickém oboru, není však podmínkou, když má uchazeč/ka zkušenosti s nabízenou pozicí
  • Kurzy doplňující vzdělání pro cvičení s malými dětmi
  • Zkušenosti s vedením cvičení či pohybových aktivit s dětmi
  • Otevřenou komunikaci, flexibilitu, organizační schopnosti, pozitivní naladění, samostatnost, zodpovědnost a respektující přístup k dětem, rodičům - klientům, kolegyním
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Částečný pracovní úvazek dle vzájemné dohody (tzn. 5 lekcí (po 40 min.) - 15 lekcí/týden, 1 - 3 dopoledne od 8:30 do 12:30 + čas na přípravu)
  • Odborný růst v rámci systému dalšího vzdělávání pracovníků
  • Pracovní dobu dle dohody
  • Smysluplnou, tvůrčí práci
  • Dobré pracovní zázemí a vybavení
  • Práci v malém, dynamickém kolektivu
  • Přátelskou atmosféru
  • Zaměstnanecké výhody dle výběru z benefitů pro zaměstnance
  • V případě úvazku 5 lekcí (4h)/týden (1 dopoledne) by se jednalo o DPP za 150 Kč/lekci (cca190 Kč/h),
  • V případě úvazku 10 lekcí (8h)/týden (2 dopoledne) by se jednalo o DPP za 150 Kč/ lekci, či DPČ za 5.000 Kč hrubého/měsíc
  • V případě úvazku 15 lekcí (12h)/týden, by se jednalo o DPČ či pracovní smlouvu za 7.500 Kč hrubého/měsíc

Nástup

  • září 2020, zacvičení srpen (září) 2020

V případě zájmu o tuto pozici je potřeba zaslat svůj životopis s motivačním dopisem Haně Breníkové na e-mail: motyl.plzen@centrum.cz, a to do 31. 7. 2020.

Přijímací pohovory proběhnou ve dnech 3. - 7. 8. 2020.

V Plzni 7. 7. 2020 Hana Breníková, ředitelka MOTÝL, z.ú.