Nabídka práce

Rodinné centrum Vlnka hledá novou posilu na pracovní pozici vedoucí Miniškolky (MŠ) a lektor/ka odpoledního kroužku Tanečky. Pracovní pozici je možné rozdělit, případně se ucházet o obě najednou. Variant poskytujeme hned několik.

Varianta 1: Lektor tanečků od září 2019 - každé úterý od 16:00 do 16:45 a od 17:00 do 17:45, dohoda o provedení práce

Varianta 2: Vedoucí lektor MŠ od listopadu 2019 - MŠ 3 dny v týdnu (pondělí, středa, čtvrtek) od 7:00 do 12:00, do náplně práce vedoucího Miniškolky spadá i administrativní práce spojená s chodem Miniškolky, celkem ½ úvazek (20h/ týden)

Varianta 3: Vedoucí lektor MŠ + lektor tanečků - MŠ 3 dny v týdnu + administrativa + tanečky (varianta 1. + varianta 2.), celkem úvazek 25h/týden

Varianta 4: Vedoucí lektor MŠ - MŠ 2 dny v týdnu (pondělí, středa) + administrativa (15h/týden)

Náplň práce:

Miniškolka:

  • Přímá práce s dětmi ve věku od 2 let - rozvoj jejich dovedností (jemná, hrubá motorika, hudební výchova, výtvarná výchova, cvičení, volná hra, procházky
  • Vedení administrativy spojené s Miniškolkou - mailová komunikace s rodiči, např. zasílání platebních údajů k platbě školného a stravného, příprava plateb školného, zpracování přihlášek, kontrola plateb, docházkový systém Auksys, objednávání obědů, přípravy programů.
  • Přijímání nových dětí do MŠ
  • Účast na jednorázových akcích a letních táborech
  • Účast na supervizích a poradách

Lektor odpoledního kroužku Tanečky:

  • Přímá práce s dětmi - rozvoj pohybu a vnímání rytmu, nácvik na vystoupení v rámci jednorázových akcí (3x za rok - Mikulášská, Čarodějnice, Tátohrátky)
  • Komunikace s rodiči a vedení docházky kroužku.

Očekáváme:

  • Příjemné vystupování a schopnost komunikovat s dětmi i s dospělými
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu, trpělivost při práci s dětmi
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe s dětmi není nutností, ale je výhodou

Nabízíme:

  • Skvělý tým a týmovou spolupráci
  • Příjemné pracovní podmínky a prostředí
  • Zaměstnanecké bonusy
  • Dovolená 5 týdnů (pouze při variantách 2, 3, nebo 4)

V případě, že máte zájem o to, stát se součástí Rodinného centra Vlnka prosím o zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mail beresova@rcvlnka-plzen.cz do 30. 6. 2019. Přijímací pohovory budou probíhat od 1. 7. 2019. Je možné využít i formulář viz níže.