Mikuláš online

S blížícím se časem Mikulášské nadílky, na kterou jste přihlášeni do našeho centra, připravujeme akci ve dvou variantách. Současná "kovidová opatření" nedovolují v této době, aby nadílka proběhla tak, jak jste zvyklí, přesto pokud se situace obrátí, přijdete na obvyklý program do centra. Pokud by to ale nešlo, máme pro vás online variantu. Tuto variantu můžete využít v případě, že jste na Mikuláše přihlášeni i v případě, že na Mikuláše přihlášeni nejste. Pokud by proběhl běžný program, ti z vás, kteří budou preferovat online variantu ji dostanou i tak.

Online varianta bude mít formu nahraného vánočního příběhu s Andílkem a čertíkem, který pro vás připravíme. S dětmi si připomeneme adventní zvyky, tradice, zazpíváme si, zatancujeme a také vás čeká návod na vánoční tvoření.  Děti dostanou od našeho Mikuláše vánoční taštičku, s drobnou nadílkou a dřevěnou šablonou pro tvoření. Taštičku si vyzvednete předem, abyste ji mohli dát dětem jako překvapení za dveře vašeho domova. 

Druhou část budou tvořit videa s předáváním balíčků. Mikuláš bude promlouvat konkrétně k vašemu dítěti, bude fajn, když nám pro dítě předáte nějaký vzkaz, Mikuláš ho rád přetlumočí. Nakonec předá váš nebo náš balíček (i ten bude odlišen od ostatních, aby dítě ten stejný mělo za dveřmi) čertovi nebo andělovi a ten ho odnese mimo záběr "za vaše dveře". Vaším úkolem tak bude balíček schovat za dveřmi, aby si ho dítě za nimi mohlo po skončení videa najít. Kouzelné bude to, že dítě uvidí balíček na videu a během chviličky bude za dveřmi u vás doma. Pokud budou děti mít připravenou básničku, můžete nám ji natočit, poslat a Mikuláš vám pak pošle poděkování, jak to bylo krásné. 

Online Mikuláš přihláška