Lucie Fryčková

lektorka cvičení

Již jako malé dítě jsem byla neposeda a velmi hyperaktivní, rodiče byli z mé hyperaktivity, myslím, nejprve nadšení, později vyděšeni a velmi utaháni. Jediné řešení pro naši rodinnou pohodu bylo zařídit mi sportovní aktivitu. Od tří let jsem tedy brázdila ledy v Plzni, pokračovala jsem přes basketball, atletiku a pak, abych se při práci nenudila, vyplňovala jsem svůj volný čas fotbalem. Od roku 2009 jsem pracovala na rehabilitaci, byl to pro mě přínos z mnoha směrů, naučila jsem se, jak pracovat se svým tělem a nahlédla do okénka anatomie. Nyní se snažím tyto informace používat v praxi a předávat je dál.

V roce 2017 se mi narodila dcera a já věděla, že chci, aby se rozvíjela co nejlépe, a to jak po stránce duševní, tak i pohybové aneb v zdravém těle zdravý duch. Hraní a práce s dítětem je teď mojí nejlepší náplní dne. To se snažím přenést i do mých hodin. Cviky a říkanky, které na cvičení uvidíte či uslyšíte, jsou odsouhlasené tím největším kritikem v podobě mé dcery. Na závěr každého cvičení nesmí chybět ani opičí dráha, bublifuk a rozlučka v padáku.

Ráda sleduji, jak děti rostou, každý týden umí něco nového, mám ráda, když se smějí a když se těší na další hru. Nesmím zapomenout ani na maminky, i na Vás se těším.