Mimořádná situace

Milí klienti,

Vzhledem k aktuální situaci jsme 12. 3. 2020 uzavřeli naše centrum. Neběží tedy žádné kroužky ani Miniškolka. V tuto chvíli aktivity pozastavujeme, a to do odvolání. Za zrušené lekce všem automaticky nahrajeme kredity do rezervačního systému Auksys, které si budete moci vybrat v rámci náhrad, až se situace uklidní. Miniškolkovým klientům přijde ještě e-mail s dalšími informacemi, a to do konce příštího týdne.

Co se týká dalších akcí, které máme v tuto chvíli v plánu, rušíme Velikonoční dílny. Těm z vás, kteří si Velikonoční dílny již uhradili, vrátíme peníze v hotovosti po otevření centra.

Zároveň bude zrušen jarní pobyt pro rodiny s dětmi (15. - 19. 4. 2020). Pokud jste pobyt již uhradili, vám vrátíme peníze. Pobyt se nám podařilo včas stornovat.

Tradiční Rej čarodějnic proběhne, ale trochu netradičně. Nechte se překvapit :-)

Nakonec se pokusíme celou situaci trochu odlehčit. Nechceme, aby děti zahálely, proto pro vás otevřeme online sekci, kde pro vás budeme natáčet videa, dávat vám tipy, co s dětmi tvořit a další. Ne u všech kroužků je takový obsah možno zajistit, ale vynasnažíme se, co nejvíce. Děti z Veselé školičky se tak mohou těšit na ježečka Pepína, starší děti např. na tipy s kreativním tvořením.

O všem, co se bude v souvislosti s naším centrem dít, vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek, facebooku a e-mailu. Nejvíce se těšíme na to, až budeme s klidem v duši moci poslat informaci, že je vše v pořádku a centrum se opět rozjíždí.

Za tým MOTÝLa a Rodinného centra přejeme všem hlavně zdraví a těšíme se opět na viděnou,

Hana Breníková, ředitelka organizace,

Jana Solničková, koordinátorka aktivit,

Tereza Kabourková, koordinátorka cvičení