Mimořádná situace

Milí klienti,

Vzhledem k aktuální situaci jsme 12. 3. 2020 uzavřeli naše centrum. Neběží tedy žádné kroužky ani Miniškolka. V tuto chvíli aktivity pozastavujeme, a to do 12. 4. 2020. Za zrušené lekce všem automaticky nahrajeme kredity do rezervačního systému Auksys, které si budete moci vybrat v rámci náhrad, až se situace uklidní. Miniškolkovým klientům přijde ještě e-mail s dalšími informacemi, a to do konce příštího týdne.

Co se týká dalších akcí, které máme v tuto chvíli v plánu, rušíme Velikonoční dílny. Těm z vás, kteří si Velikonoční dílny již uhradili, vrátíme peníze v hotovosti po otevření centra.

Zároveň bude zrušen jarní pobyt pro rodiny s dětmi (15. - 19. 4. 2020). Pokud jste pobyt již uhradili, vám vrátíme peníze. Pobyt se nám podařilo včas stornovat.

S dalšími akcemi jako je např. Rej čarodějnic zatím vyčkáme, jak se bude epidemiologická situace vyvíjet.

Nakonec se pokusíme celou situaci trochu odlehčit. Nechceme, aby děti zahálely, proto pro vás otevřeme online sekci, kde pro vás budeme natáčet videa, dávat vám tipy, co s dětmi tvořit a další. Ne u všech kroužků je takový obsah možno zajistit, ale vynasnažíme se, co nejvíce. Děti z Veselé školičky se tak mohou těšit na ježečka Pepína, starší děti např. na tipy s kreativním tvořením.

O všem, co se bude v souvislosti s naším centrem dít, vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek, facebooku a e-mailu. Nejvíce se těšíme na to, až budeme s klidem v duši moci poslat informaci, že je vše v pořádku a centrum se opět rozjíždí.

Za tým MOTÝLa a Rodinného centra přejeme všem hlavně zdraví a těšíme se opět na viděnou,

Hana Breníková, ředitelka organizace,

Jana Solničková, koordinátorka aktivit,

Tereza Kabourková, koordinátorka cvičení