Ivona Hauznerová

lektorka Cvičení rodičů s dětmi

Od dětství jsem si vždycky přála pracovat s dětmi. Takže pro mě jasná volba, kam po základní škole a čemu se budu chtít věnovat celý život.

Absolvovala jsem střední školu s pedagogickým zaměřením a posléze moje další kroky vedly na pedagogickou fakultu. Již během studií jsem se snažila být co nejvíce v kontaktu s dětmi, buď jako učitelka, nebo jako kamarádka, co s nimi ráda tráví čas a dělá různé činnosti.

Jsem člověk, který nevydrží bez fyzické aktivity a nějaké zábavné činnosti. Jako učitelka mám radost, když vidím, že moje úsilí má pozitivní vliv a děti jsou nadšené. To je pro učitele pak ta největší odměna.

Již to budou dva roky, co jsem se stala maminkou, takže teď už nemám jen teoretické znalosti, ale mám tu nejlepší učitelku, svoji dceru. Díky ní mohu nabírat cenné zkušenosti a ozkoušet si, co vše děti dokáží a čemu rozumí. Ona mě nejvíce inspiruje.

Doufám, že Vaše děti budou během cvičení se mnou spokojené a odcházet s úsměvem na tvářích. A samozřejmě i Vy, maminky či tatínkové, budete pak odcházet spokojeni. 

Protože není nic lepšího, než spokojené dítko - spokojený rodič :-)