Irena Suchanová

lektorka Tanečků

Vystudovala jsem SOŠ profesora Švejcara a VŠ v Hradci Králové, obor sociální pedagogika. Aktuálně jsem ještě začala studovat střední školu ve Staňkově, kde si dodělávám předškolní pedagogiku.
Momentálně pátým rokem pracuji v mateřské škole v Plzni. Tři roky jsem působila jako asistent pedagoga a teď druhým rokem učím, tudíž práce s dětmi je mi velice blízká. 

Dále jsem absolvovala kurz pro asistenty pedagoga a několik let jezdila jako vedoucí na letní dětské tábory. Děti jsou pro mě radost a určitý zdroj odpočinku, práce s nimi mě baví a naplňuje a v následujících letech se této práci chci i nadále naplno věnovat. 

Rodinné centrum Vlnka je mi velice blízké, dostala jsem se k němu v rámci praxe a také díky mému mladšímu bratrovi, který zde chodil na kroužky a zúčastnil se příměstského tábora. Tanečky navštěvuji již třetí rok. Nejprve v rámci praxe a teď druhým rokem jako lektorka. Malé tanečnice a malí tanečníci si u nás užijí spoustu tance a hlavně zábavy, doprovázené známými dětskými písničkami.