Chci se přidat

Milí rodiče a milé děti,

Nikdo z nás nečekal, že se s vámi všemi neuvidíme takhle dlouho. I přesto, že se nevidíme, v centru se pořád něco děje. Natáčíme videa, děláme online lekce, připravujeme online jednorázové akce. Pokud byste se chtěli přidat k našim distančním lekcím, mrkněte na video, ať víte, jak který kroužek probíhá. Třeba se vám něco zalíbí. Pokud byste se chtěli přidat, stačí poslat přihlášku, ceny jednotlivých lekcí jsou:

  • CVIČENÍ KOJENCŮ A BATOLAT .......................................... 85 Kč
  • VESELÁ ŠKOLIČKA............................................................... 110 Kč
  • SPORŤÁČEK............................................................ 80 Kč
  • KERAMIKA.............................................................. 85 Kč
  • ROZTLESKÁVAČKY A TANEČKY.......................................... 80 Kč
  • TVOŘÍLEK ........................................................................... 80 Kč
  • DRAMATICKÝ KROUŽEK .................................................... 80 Kč

Po zaslání přihlášky, vám pošleme e-mail s informací o úhradě (např. zvolíte 5 lekcí Roztleskávaček, vynásobíme tedy 5x80 Kč a vy zaplatíte 400 Kč). Po připsání peněz na náš účet vám pošleme odkaz, kde jsou uloženy záznamy z lekcí, zároveň vás v případě lekcí online budeme informovat, jak to probíhá. Přihlášku vyplňte klasicky jako vždy přímo tady, jen nám do poznámky připište, kolik lekcí si chcete zaplatit. 

Po otevření centra bude platný rozvrh, který najdete na zde. V případě, že nyní doplatíte zbytek pololetí, tedy 12 lekcí (od 8. 4. do 30. 6. 2021) a nám bude umožněno přejít opět na běžnou formu kroužků, nebudete už muset žádné kurzovné doplácet. Jen přejdete z distančních lekcí na ty osobní. A zároveň tím podpoříte nás, jako organizaci.

Těšíme se, až se s vámi všemi uvidíme zase osobně.

Přejeme krásné jarní dny, tým MOTÝLa a Rodinného centra Vlnka.